Металеві сходи на горище Oman Nozycowe

  • Виробник: Oman
  • Модель: ONT
  • Наявність: На складі
  • 4300.00

Наявні опціїМеталеві сходи на горище Oman Nozycowe

Сходи на горище Oman Nozycowe

Якщо Вам неодмінно треба доповнити приватний житловий простір зручним, практичним і естетичним виходом на горище, тоді продукція від успішного польського виробника Оман – влучна ціль та відмінний результат. Зокрема, ця сторінка нашого онлайн-каталогу запрошує до перегляду та замовлення якісні металеві сходи на горище Oman Nozycowe.

Горищні сходи з металу від оман моделі Nozycowe являють собою комфортабельну та безпечну конструкцію, спроможну надавати практичний та швидкісний вихід до складського горищного простору чи стильно оформленої мансардної кімнати.

Металеві горищні драбини від польського бренда Оман серії Nozycowe функціонують як механізм стискання. Тому ця модель продукції має ще іншу, доволі символічну назву ножичні сходи.

Всі частини виробу виробляються із застосуванням сталі, яку зумисне покривають спеціальними захисними нашаруваннями, одержаними в результаті електролітичного методу. Відтак ця технологія гарантує високу якість та безпечність в процесі експлуатації драбини.

Кожну сходинку всієї конструкції оформляють порошковими фарбниками у темним тонах. Це також забезпечує добірність, безпеку та довготривалий термін функціонування сходів, незважаючи на різноманітні умови користування виробом. Крім того, варто підкреслити, що допоміжний рівень безпеки сходів реалізовується у спеціальних накладках, якими оздоблена кожна сходинка металевого продукту від оман.      

Люкова кришка утеплена прошарком пінопласту завтовшки 26 мм, а також оформлена деревоволокнистими плитами білого відтінку. Таким чином кришка люка слугує в ролі тримача сходів (у складеному вигляді) та в якості додаткової термічної ізоляції. 

Сходи на горище Оман моделі Nozycowe розраховується на монтаж у кімнатних просторах до 290 см. Поза тим, можна додати один-два металевих сегменти, якщо існує потреба для встановлення пристрою у вищій кімнаті. Зазначимо, що один допоміжний сегмент збільшує висоту сходів на 25 см. У комплект також входить стержень-тримач із високоякісної сосни. 

Драбина виготовляються з використанням виключно перевірених на якість матеріалів. Сировина (металеві та дерев’яні сегменти) екологічно чиста.

Так званою «фішкою» всієї продукції оман, зокрема сходів Nozycowe, є особливий замок, з допомогою якого можна легко відмикати та замикати складені сходи як ззовні, так і зсередини мансардної кімнати. 

Якщо ми говоримо про практичність сходів цієї моделі, то маємо на увазі наступні критерії:

  • стислість конструкції – весь механізм горищних драбин Oman Nozycowe легко та безперешкодно може приховуватися в стельовий отвір, забезпечуючи жителям приватного будинку вільний простір. Поза тим, такий принцип швидкого складання-розкладання дозволяє не порушувати інтер’єру кімнати;     
  • спеціальний блок з термічною ізоляцією – теплоізоляційна кришка, в яку ховаються сходи оман, слугує відмінним тримачем всієї конструкції, а також допоміжним утеплювальним елементом, що гарантує повноцінне збереження тепла в домі, вирівнювання температурних різниць між житловим та нежитловим простором (скажімо, між поверхами);
  • стопроцентна безпека під час функціонування продукту – якісно оформлений принцип складання та розкладання драбини, а також перевірена система замикання люкової кришки надають можливість цілком безпечно та надійно користуватися сходами на горище.   

Пропонуємо горищні сходи оман купити в нашому інтернет магазині. Ми рекомендуємо якісні вироби за помірними цінами та зручними умовами продажу. Доставка сходів реалізовується по всій території України протягом одного-трьох днів.

Характеристики металевих сходів на горище Oman Nozycowe:

Можливість доставити або зняти сходинку
Система пристосування до висоти приміщення
Сходинки з перфорацією проти ковзання
Кришка люка білого кольору
Зібрана, готова до монтажу

 

Характеристика
Висота приміщення 290 см, 315 см, 340 см
Розмір 80x60, 80x70, 70x70, 70x60, 120x60, 120x70, 110x60, 110x70, 130x60, 130x70, 100x60, 100x70, 90x60, 90x70
Матеріал дерево/метал/метал

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг
Якість
Оплата
Простота купівлі
Робота менеджера
Доставка
Ціна
Додати плюсиДодати мінуси


Введіть код, вказаний на зображенні:Теги metalevi shodi na gorishche oman nozycowe, ont, oman, metalevi shodi na gorishche, shodi na gorishche, shodi na gorishche oman

Лідери продажу

Дерев'яні сходи на горище Fakro LWK
3,010.00 грн
Утеплені сходи на горище Fakro LTK
4,150.00 грн
Букові сходи на горище Bukwood Compact ST
2,650.00 грн
Дерев'яні сходи на горище Fakro LWS
2,555.00 грн