Декоративна планка LXL-PVC

  • Виробник: Fakro
  • Модель: FLXL-PVC
  • Наявність: На складі
  • 485.00


Декоративна планка LXL-PVC

Декоративна планка Fakro LXL-PVC.

Якісне встановлення сходів на горище будь-якого різновиду та комплектації потребує наявності всіх необхідних частин. Наприклад, надійний монтаж горищної драбини fakro неможливий без такого елемента, як декоративна планка Fakro LXL-PVC.   

Цей різновид допоміжних аксесуарів для горищних конструкцій від польської компанії Факро виготовляється з добірного пластику. Зовні виріб являє собою пластикову планку переважно білого кольору, яка слугує естетичним елементом всього механізму сходів. Головне функціональне призначення декоративної планки польського виробництва полягає в охайній обробці периметру люкової кришки.  

Крім того, пластикова декоративна планка Fakro LXL призначена для приховування можливих щілин, які, ймовірно, з’являтимуться після встановлення горищних сходів будь-якої моделі. Перевагами застосування цього аксесуару є його відносно простий монтаж, який реалізовується швидко і просто, без використання додаткових частин на кшталт цвяхів.

Декоративну планку Fakro LXL-PVC, яку виготовляє популярний польський бренд факро, досить швидко й просто встановлювати до загальної конструкції різноманітних сходів на горище Fakro. Для того щоб вмонтувати цей допоміжний сегмент до всього механізму драбини, не потрібно навіть використовувати цвяхи. Виріб, який представлений на цій сторінці нашого каталогу, вирізняється винятковим рівнем міцності, а також презентабельним зовнішнім виглядом.  

Якщо Вам потрібно придбати такий аксесуар для горищних сходів, як декоративна планка Fakro LXL-PVC, ласкаво просимо до каталогу нашого інтернет магазину. Продукція, яку ми реалізовуємо на цьому сайті, характеризується високим рівнем якості, міцністю, презентабельним зовнішнім виглядом, довготривалим терміном експлуатації та цілком доступними цінами. Крім того, у нас передбачені прості умови купівлі та знижки, а також бонуси для постійних клієнтів.

Для того щоб замовити необхідний якісний аксесуар у вигляді декоративної планки Fakro LXL-PVC, потрібно завітати до нашого інтернет магазину, заповнити невелику анкету в режимі «онлайн». Замовлення не займає багато часу: всього п’ять хвилин. В разі виникнення будь-яких запитань, що стосуються пропонованої продукції, можна зателефонувати до наших менеджерів-консультантів. Доставка замовленої продукції у нас реалізовується від одного до трьох днів по всій території України.  

 

Монтаж декоративної планки Fakro LXL-PVC (відео)

 

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг
Якість
Оплата
Простота купівлі
Робота менеджера
Доставка
Ціна
Додати плюсиДодати мінуси


Введіть код, вказаний на зображенні:Теги

Лідери продажу

Дерев'яні сходи на горище Fakro LWK
3,010.00 грн
Утеплені сходи на горище Fakro LTK
4,150.00 грн
Букові сходи на горище Bukwood Compact ST
2,850.00 грн
Дерев'яні сходи на горище Fakro LWS
2,555.00 грн