Українська Pусский
(097) 58-55-057; (050) 53-30-057;

Пневмомеханізм складання/розкладання Fakro LXM

Зручна, безпечна та якісна експлуатація сучасних виробів для виходу на горище можлива з наявністю такого допоміжного елемента, як пневмомеханізм Fakro LXM. Саме з його допомогою можна комфортно і легко складати-розкладати сходи на горище для спуску чи підйому на складський горищний простір чи оформлену мансардну кімнату.

Пневмомеханізм складання або розкладання Fakro LXM суттєво полегшує та спрощує експлуатацію сходового механізму. Адже з вмонтованим пристроєм на кшталт цього допоміжного виробу будь-яка модель новітніх сходів на горище буде без проблем складатися та розкладатися у видовжений формат, пом’якшуючи рухливість всієї конструкції.  

Пневмомеханізм складання-розкладання від польської компанії Fakro серії  LXM найкраще функціонує для модельних варіацій сходів із дерева, що складаються переважно з трьох секцій, а також призначені для встановлення у кімнатних просторах заввишки від 260 до 305 см.

Поза тим, у нас можна замовити будь-які інші необхідні аксесуари для якісного функціонування горищних сходів. Наприклад, у каталозі нашого сайту представлені добірні допоміжні сходинки для металевих сходів факро та оман (максимальна кількість додаткових сходинок, з допомогою яких можна подовжити висоту драбини на горище, сягає позначки 2 одиниці). Також ми пропонуємо металеві поручні червоного кольору (їх встановлюють з одного або навіть з двох боків сходового механізму з метою надійного та безпечного підйому-спуску), декоративні планки (слугують за естетичне оформлення люкової кришки), спеціальні наконечники (незамінний атрибут комфортної та безпечної експлуатації горищних конструкцій; з їхньою допомогою підлога надійно захищається від зайвих пошкоджень типу подряпин).

Будь-який аксесуар до сходів підвищує рівень безпечної експлуатації новітніх сходів на горище, підсилює естетичні можливості всієї конструкції.  

Для того щоб придбати допоміжний аксесуар для горищних сходів на кшталт  пневмомеханізму складання або розкладання Fakro LXM, рекомендуємо завітати до каталогу нашого інтернет магазину. Ми пропонуємо лише якісну, перевірену продукцію за помірними цінами. Також у нас передбачені прості умови замовлення товарів.

Якщо Вам потрібно придбати пневмомеханізм складання або розкладання від Fakro різновиду LXM, завітайте до каталогу нашого інтернет магазину, заповніть коротку анкету. Доставка замовленої продукції відбувається на території всієї України від одного до трьох днів.    

Reviews about Пневмомеханізм Fakro LXM
Average rating: 0 оглядів
Total reviews: 0
Write your own review on this product.
Write a review
Sort by:

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
   
Робота менеджера
Доставка
Ціна
Якість
Оплата
Простота купівлі
Add prosAdd cons

Пневмомеханізм Fakro LXM

  • Виробник: Fakro
  • Артикул: FLXM
  • Наявність: В наявності
  • 950 грн

Схожі товари

Дерев'яні сходи на горище Fakro LWK

Дерев'яні сходи на горище Fakro LWK

Сходи на горище Fakro LWK Komfort Сходи на горище Fakro LWK Komfort мають надійну, комфо..

3 010 грн

Дерев'яні сходи на горище Fakro LWS

Дерев'яні сходи на горище Fakro LWS

Сходи на горище Fakro LWS Smart Одна з найбільш популярних і базових моделей надсучасних..

2 555 грн

Утеплені сходи на горище Fakro LTK

Утеплені сходи на горище Fakro LTK

Сходи на горище Fakro LTK Thermo Якщо Ви бажаєте організувати комфортний, практичний, а ..

4 400 грн

Металевий поручень LXH

Металевий поручень LXH

Металевий поручень LXH Сторінка нашого інтернет магазину, яку Ви зараз переглядаєте, рекоменд..

430 грн