Українська Pусский
(097) 58-55-057; (050) 53-30-057;

Зручний підйом – комфортабельна мансарда

Опубліковано .

Сьогодні переобладнання колишніх горищних складів на унікальні й практичні мансардні куточки являється своєрідним трендом у галузі сучасної будівельної, архітектурної та дизайнерської галузей. Завдяки таким перевтіленням у приватному житловому помешканні з’являється ще одна функціональна кімната або навіть декілька кімнат, в яких досить-таки зручно та вигідно влаштовувати найрізноманітніші експлуатаційні варіації – від неперевершених ексклюзивних гостьових, спалень, дитячих, кухонь, їдалень до виняткових та ефективних міні спортзалів, бібліотек, кінотеатрів тощо.

Незважаючи на запропонований і реалізований формат укомплектованого горищного простору, необхідно буде належним чином попіклуватися про легкий, безпечний і комфортний вихід до ексклюзивного життєдіяльного куточка під дахом. Таким чином, добре виручають модернізовані дерев’яні, металеві або ж комбіновані сходи на горище. Інтернет магазин сходової продукції нового покоління рекомендує детально ознайомитися та придбати перевірені часом і досвідом моделі драбин.

Модернізовані мансардні сходи від популярних європейських будівельних брендів виготовляються на основі висококласної сировини, що може бути представлена у вигляді відмінної сосни, бука, міцних та багатофункціональних металевих похідних або на базі гармонійного компонування найкращої деревини й металу.

Для зацікавлених споживачів пропонується вигідний бонус – оптимальне поєднання демократичної вартості, надзвичайно широкого асортименту сходової продукції, довговічного функціонування у початковому презентабельному зовнішньому вигляді, а також обов’язковий акцент на спрощені й полегшені умови купівлі через мережу інтернет.

Для прихильників неперевершеного дизайну, унікальних смакових акцентів радо представимо виняткові розсувні сходи на горище, купити які за помірною ціною та гарантією перевіреної якості можна на нашому сайті. Сходові засоби цієї категорії виробляються із застосуванням ретельно відібраного металевого матеріалу, який в обов’язковому порядку захищають спеціалізованими порошковими фарбами. Важливий момент: таке захисне покриття є абсолютно безпечним і не завдає шкоди здоров’ю людини. Тому можна бути переконаним у безпеці, якості, стабільності функціонування даного продукту.

Горищні драбини розсувного або ножичного формату унікальні, насамперед, своєю будовою та методом експлуатації. Скажімо, якщо більш класичні мансардні сходові конструкції працюють за доволі поширеним принципом складання та розкладання всього механізму, то вироби розсувної модифікації рухаються у дещо інакший спосіб.

Дивлячись на фото розсувних сходів, стає помітною закономірність їхнього функціонування. Вона полягає у тому, що унікальна мансардна драбина зазначеного різновиду рухається згідно з методом тиснення гармошки. За потреби, після чергового користування сходами їх можна без зайвого клопоту обережно стиснути та приховати в стельовому отворі. Досить-таки зручна експлуатаційна «фішка» сходових виробів як розсувного, так і розкладного формату. Адже саме завдяки характеристикам мобільності, рухливості та «невидимості» новітня продукція стає все більш престижною і навіть необхідною в умовах прогресивного сьогодення.

Крім того, зручність, вигідність та практичність модернізованих сходів на горище полягає у тому, що такі товари оснащуються всіма важливими деталями, допоміжними засобами. В умовах необхідності, можна також додатково замовляти всі потрібні аксесуари, ціна яких зафіксована у каталозі нашого інтернет магазину.

Традиційно серед фурнітури пропонуються декоративні планки, поручні на металевій базі червоного кольору, спеціальні гумові наконечники для попередження небажаного дряпання основи під ногами, міцні та стабільні пневмомеханізми, а також додаткові сходинки моделей типу Fakro LSS та Oman Nozycowe. Допоміжні секції сходинок допоможуть оптимально підігнати висоту драбини відповідно до висотних параметрів конкретного кімнатного простору.

Last update: Jan 23, 2021