Українська Pусский
(097) 58-55-057; (050) 53-30-057;

Сходи на горище Bukwood Eco Long

Модель товару, що зараз перед Вами, являє собою міцну чотирьохсекційну конструкцію, виготовлену на основі високоякісної букової деревини. Серія елітних та практичних драбин Bukwood Eco Long – це вірне рішення для всіх, хто планує забезпечити комфортний, зручний і безпечний вихід на складське горище чи обжиту домашню мансарду.   

Сходи на горище Bukwood Eco Long складаються з чотирьох секцій і розраховані на кімнатний простір з дещо нестандартними параметрами висоти до 340 см. Виріб має простий функціональний механізм, до якого входять наступні частини:

 • люкова кришка – сходи від буквуд серії Eco Long оснащені не утепленою кришкою люка у бежевих тонах. Товщина самої кришки сягає позначки 26 мм. Тому, якщо Ваше житлове помешкання розташовується на території з помірними кліматичними умовами чи, для прикладу, температурні коливання між житловою та нежитловою зонами не є різкими, подібний варіант люкової кришки буде цілком зручним і надійним;
 • контурний ущільнювач – функціонує з метою забезпечення відмінної герметичності, а також задля попередження тепловтрат з опалювальних кімнат та вмілого приховування процесів монтажу. Цей елемент горищних сходів встановлюється по всьому периметру короба (його товщина 20 мм), надійно попереджаючи вторгнення холодних потоків повітря ззовні восени-взимку або нагрітого повітря у літній період;
 • сходинки – виробляються зі стовідсоткової та якісно обробленої букової деревини. Усі сходинки завширшки 360 мм, заввишки 75 мм надійно приєднані до всього механізму за своєрідним перевіреним принципом «ластівчин хвіст». Відтак уся конструкція виробу характеризується міцністю та високим рівнем безпеки під час користування. Ще одна важлива деталь, що стосується зручної експлуатації, – це спеціальні насічки, які блокують ковзання. Таким чином підніматися-опускатися сходами без проблем можуть будь-які користувачі, незалежно від віку та ваги. До речі, максимальна вантажопідйомність горищних драбин Bukwood серії Eco Long сягає показника 200 кг;
 • допоміжні металеві кріплення – всі додаткові елементи виготовляються із застосуванням високоякісного металу, який не містить у складі шкідливих для людського здоров’я компонентів. Поза тим, металеві частини обробляються цинком, що гарантує довговічність, якісний блискучий вигляд конструкційним складовим, незважаючи на плин часу та умови користування горищною драбиною.

Перевагами купівлі сходів на горище від престижного італійсько-українського виробника Буквуд є також орієнтація цієї моделі товару на досить розповсюджені розміри: довжина 120 чи 130 см; ширина 60 см, 70 см, 80 см, 90 см. Горищна драбина від буквуд найкраще буде вписуватися в кімнатний інтер’єр заввишки до 360 см.

Важливо підкреслити, що продукція, яку Ви зараз переглядаєте, виробляється кваліфікованими майстрами з використанням надсучасних італійських технологій та інвентарю, що відповідає всім європейським зразкам. Крім того, модель Eco Long від Буквуд створюють на основі відмінної та дбайливо перевіреної деревини бука. Перед тим, як запустити сировину у безпосереднє виробництво сходів, матеріал тестують на якість. Відтак до подальшої обробки потрапляють ті частини бука, що успішно пройшли перевірку.  

Рекомендуємо придбати у нас найкращі горищні сходи: інтернет магазин наповнений широким видовим розмаїттям товарів на будь-який смак та фінансові можливості покупця. Для того щоб замовити високоякісну драбину на горище від італійсько-українського бренду Буквуд, потрібно заповнити коротку онлайн-заявку або зателефонувати до наших консультантів.   

Характеристика сходів Bukwood Eco Long:

Характеристика
Висота приміщення 340 см
Розмір 120x60, 120x70, 130x60, 130x70, 120x80, 120x90, 130x80, 130x90
Матеріал дерево/дерево/дерево
Reviews about Букові сходи на горище Bukwood Eco Long
Average rating: 1 оглядів
Total reviews: 1
Write your own review on this product.
Write a review
 • Ціна3
 • Доставка4
 • Робота менеджера3
 • Простота купівлі4
 • Оплата4
 • Якість5
Sort by:

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
   
Простота купівлі
Робота менеджера
Доставка
Ціна
Якість
Оплата
Add prosAdd cons

Букові сходи на горище Bukwood Eco Long

 • Виробник: Bukwood
 • Артикул: BEL
 • Наявність: В наявності
 • 2 800 грн

Доступні опції