Українська Pусский
(097) 58-55-057; (050) 53-30-057;

Сходи на горище Bukwood Eco Mini

Серед усього видового різноманіття горищних сходів від всесвітньо відомого італійсько-українського виробника Bukwood модельна варіація Eco Mini користується особливою популярністю. Їхня затребуваність пояснюється декількома факторами.

По-перше, букові сходи на горище Bukwood Eco mini розраховані для встановлення у кімнатний простір заввишки до 280 см, проте з нетрадиційним, дещо малим отвором короба з такими можливими параметрами: довжина 90 см або 100 см; ширина 60 см, 70 см, 80 см або 90 см. Як бачимо, сучасні горищні сходи від компанії Буквуд відмінно рятують ситуацію, коли приміщення мале, тісне, а хочеться мати нормальний і комфортний вихід на складське горище чи обжиту мансарду.

По-друге, горищна драбина Bukwood Eco mini має зручну, просту та безпечну конструкцію, яка складається з чотирьох секцій. Весь механізм продуманий максимально грамонто для того, щоб користувач будь-якого віку та вагової категорії мав можливість легко і швидко підніматися-опускатися по сходах, самостійно складати-розкладати драбину, ховаючи складений механізм у стельовий отвір.

По-третє, букові сходи на горище цієї моделі виготовляються із застосуванням винятково добірної деревини бука, відібраної в особливий спосіб. Для того щоб визначитися з високоякісною сировиною, кваліфіковані фахівці проводять так зване тестування букового матеріалу, використовуючи новітні технології та обладнання. Відповідно, кожен користувач модерних букових сходів на горище має нагоду переконатися у високій якості, яка, в свою чергу, гарантує довготривалу та безпечну експлуатацію товару.

Продукція, що зараз перед Вами, має у своєму складі не утеплену люкову кришку бежевого забарвлення. Товщина самої кришки сягає 26 мм. Горищні сходи буквуд цієї моделі чудово підійдуть у випадку розміщення Вашого житлового помешкання на територіях з помірним кліматом.

Ущільнюючий комір, який оформляється по периметру короба з бука завтовшки 20 мм, відмінно справляється з функцією герметизації, вирівнюючи можливі різкі перепади температур між житловими та нежитловими приміщеннями у Вашій оселі.  

Сходинки всієї конструкції виготовлені з міцного добірного бука. Кожна сходинка завширшки 360 мм, заввишки 75 мм надійно вмонтована у загальний механізм своєрідним методом під назвою «ластівчин хвіст». Такий принцип кріплення забезпечує безпечність, довговічність горищної драбини, незважаючи на фактор часу та умови використання товару. Також необхідно підкреслити особливий рівень безпеки експлуатації сходів, що полягає у спеціальних накладках, якими оформлена кожна сходинка. Такі насічки попереджають небажане ковзання під час підйому-спуску. Максимальна вага, яку здатні витримувати надсучасні сходи на горище цієї серії, сягає позначки 200 кг.

Всі інші додаткові елементи виробляються з високоякісного металу, який покривається цинком. Цинкове покриття дозволяє зберігати сходи на горище міні від буквуд у презентабельному вигляді впродовж довготривалого користування, враховуючи найрізноманітніші варіанти експлуатації.   

Якщо Ви бажаєте придбати ці сходи на горище, ціна яких вказана у каталозі нашого інтернет магазину, ласкаво просимо на наш сайт. Для реалізації замовлення достатньо оформити коротку заявку в режимі «онлайн». В разі виникнення будь-яких запитань щодо товару чи доставки, можна зателефонувати до наших менеджерів. Надамо консультацію, порадимо вартісні продукти, забезпечимо найлегші умови продажу сходів на горище від престижних світових брендів, зокрема від перевіреної італійсько-української компанії Bukwood.          

Характеристика сходів Bukwood Eco Mini:

Характеристика
Висота приміщення 280 см
Розмір 100x60, 100x70, 100x80, 100x90, 90x60, 90x70, 90x80, 90x90
Матеріал дерево/дерево/дерево
Reviews about Букові сходи на горище Bukwood Eco mini
Average rating: 1 оглядів
Total reviews: 1
Write your own review on this product.
Write a review
  • Оплата4
  • Якість5
  • Ціна5
  • Доставка5
  • Робота менеджера5
  • Простота купівлі5
Sort by:

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
   
Простота купівлі
Робота менеджера
Доставка
Ціна
Якість
Оплата
Add prosAdd cons

Букові сходи на горище Bukwood Eco mini

  • Виробник: Bukwood
  • Артикул: BEM
  • Наявність: В наявності
  • 2 650 грн

Доступні опції