Українська Pусский
(097) 58-55-057; (050) 53-30-057;

Комбіновані сходи на горище Bukwood Compact Metal

Каталог нашого інтернет магазину пропонує чимало різновидів ексклюзивних горищних драбин від українсько-італійського виробника Buckwood. Кожна модель виготовляється зі стовідсоткової та ретельно відібраної деревини бука. Букова сировина гарантує виробам надзвичайно високу якість та довготривалий термін експлуатації.

Ця сторінка нашого каталогу рекомендує ознайомитися та придбати комбіновані сходи на горище Buckwood Compact Metal, які складаються з чотирьох секцій. Різновид букової продукції для зручного виходу на мансарду чи горище відрізняється серед інших моделей своїми параметрами. Власне, виріб Buckwood Compact Metal виготовляється з метою встановлення у кімнатних просторах із традиційними розмірами короба. Крім того, продукція цієї серії найкраще підходить для монтажу у приміщення заввишки 265 см.

Чотирьохсекційна комбінована букова драбина Compact Metal вирізняється простою та легкою конструкцією. До складу комбінованих сходів на горище від українсько-італійського виробника Буквуд різновиду Compact Metal входять наступні елементи:

 • люкова кришка – верхня частина драбини оформлена кришкою люка у білих відтінках. Кришка наповнена термічною ізоляцією завтовшки 36 мм. Якщо раптом білий колір люкової кришки не відповідатиме загальним тонам приміщення, в якому необхідно монтувати горищну конструкцію, його без проблем можна замінити на будь-який інший відтінок, перефарбувавши кришку люка;
 • буковий короб – має товщину 20 мм, виготовлений з високоякісної деревини бука, якій властиві довговічність і презентабельний вигляд, незважаючи на вплив часу та умови експлуатації горищної драбини;
 • ущільнюючий комір – оздоблює весь периметр дерев’яного короба. Головне функціональне призначення контурного ущільнювача полягає у захисті верхньої частини будинку, де вмонтовані сходи, від зайвих втрат тепла. Ущільнюючий комір слугує відмінним герметичним елементом;
 • букові сходинки – кожна сходинка завширшки 360 мм і завглибшки 75 мм, міцно зафіксована до загального механізму драбини. Принцип кріплення сходинки має своєрідну столярську назву «ластівчин хвіст». Крім того, всі сходинки горищної драбини Compact Metal від українсько-італійського бренда Буквуд оформлені спеціальними насічками, що блокують ковзання. Таким чином, користуватися горищними сходами дуже зручно, просто і легко, незважаючи на вік та ваговий показник споживача. До речі, максимальна вантажопідйомність на букову сходинку сягає позначки 200 кг, що свідчить про високий рівень надійності та безпечної експлуатації виробу від Буквуд;
 • направляючі з металу – через наявність металевих направляючих сходи на горище класифікуються як комбіновані. Варто підкреслити, що всі сегменти з металу обов’язково оформляються спеціальним захисним покриттям з цинку. Подібний спосіб захисту металевих сегментів гарантує презентабельність та високі показники міцності, витривалості драбини в процесі функціонування.

Звернемо увагу, що українсько-італійський представник Буквуд створює свою унікальну продукцію із застосуванням високоякісної дерев’яної сировини. Винятково добірний буковий матеріал з України та перевірені надсучасні італійські технології й методики дозволяють втілювати в життя по-справжньому унікальні, функціональні та безпечні вироби.   

Перед тим, як запустити букову сировину у безпосереднє виробництво горищних конструкцій, деревину перевіряють на якість, використовуючи новітні технології.      

Якщо Вам потрібно купить дерев’яні сходи комбіновані, зокрема такий модельний різновид, як комбіновані сходи на горище Bukwood Compact Metal, запрошуємо до каталогу нашого інтернет магазину. У нас діє гнучка система знижок і дуже прості умови продажу.

Для того щоб замовити горищну драбину від Буквуд серії Compact Metal, достатньо заповнити коротку анкету в режимі «онлайн». Якщо у Вас виникають будь-які запитання, що стосуються характеристик товару, його властивостей, можна зателефонувати до наших менеджерів-консультантів. Доставка продукції для комфортного виходу на горище реалізовується від одного до трьох днів на території всієї України.   

Характеристика сходів Bukwood Compact Metal

Характеристика
Висота приміщення 265 см
Розмір 80x70, 80x80, 80x60
Матеріал дерево/метал/дерево
Reviews about Комбіновані сходи на горище Bukwood Compact Metal
Average rating: 1 оглядів
Total reviews: 1
Write your own review on this product.
Write a review
 • Робота менеджера4
 • Простота купівлі4
 • Оплата4
 • Якість5
 • Ціна4
 • Доставка5
Sort by:

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
   
Оплата
Простота купівлі
Робота менеджера
Доставка
Ціна
Якість
Add prosAdd cons

Комбіновані сходи на горище Bukwood Compact Metal

 • Виробник: Bukwood
 • Артикул: BCM
 • Наявність: В наявності
 • 3 000 грн

Доступні опції