Українська Pусский
(097) 58-55-057; (050) 53-30-057;

Сходи на горище Oman Stallux

Найкращий спосіб легко та безперешкодно дістатися до складського горища чи обжитої мансардної кімнати – придбати та встановити високоякісні сходи на горище, що пропонують перевірені світові бренди на кшталт польського виробника Оман. Зокрема, на цій сторінці нашого інтернет магазину рекомендуємо для перегляду та придбання надсучасні сходи на горище Oman Stallux.

Продукція цієї серії являє собою міцну та надійну комбіновану горищну драбину нового покоління, що спроможна не лише якісно виконувати своє призначення протягом довгих років користування, але й вдало підкреслювати унікальність Вашого інтер’єру, мінімізувати захаращеність кімнатного простору зайвими предметами побуту.

Комбіновані сходи на горище від польського бренда Оман моделі Oman Stallux складаються з трьох секцій. Виріб, який Ви наразі переглядаєте, найкраще встановлювати у приміщеннях заввишки до 280 см. Комбінована система механізму передбачає наступні головні складники: металеві направляючі (створюються на основі добірного металу, що не містить у своєму складі небезпечних для здоров’я людини елементів) та дерев’яні сходинки.

Принагідно зазначимо, що дерев’яні частини всієї конструкції Stallux від компанії Оман виготовляються кваліфікованим персоналом із застосуванням високоякісної сосни. Попередньо сосновий матеріал проходить особливу перевірку на якість. Таким чином до подальшого виробництва горищної драбини потрапляє лише той сегмент соснової деревини, який успішно пройшов так званий тест-контроль. Ось чому кожна складова конструкції Oman Stallux – це насамперед дбайливість, професійний підхід до справи майстрів, що творять сходи на горище цієї та всіх інших моделей.

Комбінована драбина на горище моделі Oman Stallux має серед складників утеплену кришку люка різновиду «сендвіч». Утеплювач з пінопласту передбачає товщину 30 мм. З метою надійного й довготривалого функціонування люкова кришка оформлена як з внутрішнього, так із зовнішнього боку деревноволокнистими плитами білого забарвлення. Відтак термоізоляційний прошарок гарантує стовідсоткове збереження тепла в будинку, суттєву економію на додатковому опаленні житлової площі.

Всі краї дерев’яного короба заввишки 140 мм захищені спеціальним контурним ущільнювачем. Цей допоміжний елемент дозволяє належним чином герметизувати кришку люка, попереджуючи небажані втрати тепла, вирівнюючи різниці температури між поверхами, вберігаючи приміщення від холодного повітря, яке надходить знадвору в зимовий період.

Кожна сходинка виготовлена з високоякісної сосни, оформлена спеціалізованими накладками проти ковзання. Крім того, посилений рівень безпеки гарантується методикою кріплення сходинок до загальної конструкції сходів. Столярна технологія має назву «ластівчин хвіст». Найбільшим ваговим навантаженням на сходинку може бути показник 150 кг.

Всі металеві запчастини в обов’язковому порядку обробляються якісною порошковою фарбою, що є цілком безпечною для людського здоров’я. Подібний метод захисту металевих складників дозволяє забезпечити горищним сходам яскравий презентабельний вигляд, незважаючи на фактор часу та особливості експлуатації виробу.         

Пропонуємо горищні сходи оман купити в нашому інтернет магазині. Наш ресурс рекомендує винятково добірні вироби за доступною вартістю. Поза тим, у нас передбачені зручні умови продажу й доставки.

Для того щоб придбати надсучасні комбіновані горищні драбини серії Oman Stallux, достатньо витратити всього п’ять хвилин: Ви заповнюєте заявку в режимі «онлайн», і вже протягом одного-трьох днів продукція надійде до покупця. До слова, доставка реалізовується по всій території України.    

Характеристика
Висота приміщення 280 см
Розмір 120x60, 120x70
Матеріал дерево/метал/дерево
Reviews about Комбіновані сходи на горище Oman Stallux
Average rating: 2 оглядів
Total reviews: 2
Write your own review on this product.
Write a review
  • Доставка4
  • Робота менеджера4
  • Простота купівлі3
  • Оплата4
  • Якість5
  • Ціна5
Sort by:

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
   
Якість
Оплата
Простота купівлі
Робота менеджера
Доставка
Ціна
Add prosAdd cons

Комбіновані сходи на горище Oman Stallux

  • Виробник: Oman
  • Артикул: Oman_Stallux
  • Наявність: В наявності
  • 5 720 грн

Доступні опції


Tags: kombinovani shodi na gorishche oman stallux, os, oman, kombinovani shodi na gorishche, shodi na gorishche, shodi na gorishche oman