Українська Pусский
(097) 58-55-057; (050) 53-30-057;

Сходи на горище Оман Alu profi

Відомий в усьому світі польський виробник Оман пропонує споживачам сучасні комфортабельні алюмінієві сходи на горище Oman Alu profi. Горищні сходи цієї моделі чудово функціонуватимуть як у розкішних чи традиційних житлових будівлях приватного типу, так і в заміських дачних будиночках.

Якщо раніше доступ до горища мав вигляд громіздких важких стаціонарних конструкцій, які кожного разу потрібно було приставляти до стіни, а потім ховати, то відтепер ситуація значно спрощується. Завдяки сучасним технологіям, оригінальним новаторським ідеям кваліфікованих спеціалістів вирішення побутових справ на кшталт зручного й безпечного виходу на горище полегшується в декілька десятків разів.

Приміром, на противагу колишнім стаціонарним сходам горищні драбини Oman Alu profi є досить мобільними, легкими у користуванні та якісними у сенсі сировини та експлуатації.

Конструкція серії Alu profi складається з трьох секцій та розраховується на встановлення у житловий простір заввишки до 280 см. Поверхня самої драбини (направляючі), а також всі сходинки виробляються з високоякісного алюмінію. Цей легкий метал зі сріблясто-білуватим відтінком покривається спеціальною порошковою фарбою для забезпечення блискучого презентабельного зовнішнього вигляду протягом тривалого часу експлуатації продукту.

До дерев’яних складових належить кришка люка та короб, які виготовляються з екологічно чистої та ретельно перевіреної соснової деревини. Люкова кришка сходів Oman Alu захищена з двох боків деревноволокнистими плитами (ДВП) у білих тонах. У випадку розбіжностей кольорової гами кришки та інтер’єру Вашої кімнати відтінок цього елемента горищних сходів можна легко змінити, перефарбувавши кришку в бажаний тон. Люкова кришка має відмінні показники збереження тепла та оформлена шаром теплоізоляції, що становить 46 мм. Комплектація горищних сходів цієї моделі передбачає їхнє встановлення з можливими розмірами люка 120x60, 120x70, 130x60 або 130x70.

Периметр дерев’яного короба, висота якого досягає позначки 170 мм, підкріплений спеціальним ущільнюючим коміром, який забезпечує герметичність, стримує прохід холодного повітря знадвору, попереджає різкі перепади температури між поверхами будинку. Поза тим, ущільнювач відіграє так звану маскувальну функцію, приховуючи можливі штрихи під час монтажу горищної драбини.

Кожна алюмінієва сходинка Oman profi обладнана допоміжними засобами безпеки, а саме – спеціальними насічками, що попереджають ковзання. Тому сходи на горище від відомого польського бренда Оман – це не лише високий рівень якості та естетики. Продукція від оман – це, насамперед, показник стовідсоткової безпеки під час користування.    

Витримка максимальної ваги на сходинку сягає позначки 160 кг. Враховуючи вищезазначені дані, можна з впевненістю сказати, що вихід на горище у вигляді цієї серії гарантує комфорт, практичність та відповідний рівень безпеки.   

У контексті зручності користування важливим є нюанс економії площі. Завдяки встановленим алюмінієвим сходам на горище від польської компанії Оман Ви не лише значно спрощуєте доступ до складського горища чи комфортабельної мансарди, але й отримуєте можливість заощаджувати дорогоцінне місце в будинку. Адже за потреби, сходи легко ховаються в стельовий отвір, звільняючи простір для інших необхідних побутових потреб.

Якщо Ви бажаєте придбати складні горищні сходи Oman Alu profi, ласкаво просимо до каталогу нашого інтернет магазину. Замовлення триває близько п’яти хвилин: Ви заповнюєте онлайн-заявку, а служба доставки надає Вам потрібний товар протягом одного-трьох днів.                 

Характеристика
Висота приміщення 280 см
Розмір 120x60, 120x70, 130x60, 130x70
Матеріал дерево/метал/метал
Reviews about Алюмінієві сходи на горище Oman Alu profi
Average rating: 1 оглядів
Total reviews: 1
Write your own review on this product.
Write a review
  • Ціна5
  • Якість5
  • Доставка4
  • Оплата5
  • Простота купівлі4
  • Робота менеджера4
Sort by:

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
   
Якість
Оплата
Простота купівлі
Робота менеджера
Доставка
Ціна
Add prosAdd cons

Алюмінієві сходи на горище Oman Alu profi

  • Виробник: Oman
  • Артикул: Aluprof
  • Наявність: В наявності
  • 11 990 грн

Доступні опції