Українська Pусский
(097) 58-55-057; (050) 53-30-057;

Сходи на горище Fakro

Порівняти товари (0)


Утеплені сходи на горище Fakro LTK

Утеплені сходи на горище Fakro LTK

Сходи на горище Fakro LTK Thermo Якщо Ви бажаєте організувати комфортний, практичний, а ..

stars rating

5 700 грн

Дерев'яні сходи на горище Fakro LWK

Дерев'яні сходи на горище Fakro LWK

Сходи на горище Fakro LWK Komfort Сходи на горище Fakro LWK Komfort мають надійну, комфо..

stars rating

4 050 грн

Розсувні сходи на горище Fakro LST

Розсувні сходи на горище Fakro LST

Сходи на горище Fakro LST Сторінка нашого онлайн-каталогу, що зараз перед Вами, запрошує..

stars rating

11 025 грн

Дерев'яні сходи на горище Fakro LWS

Дерев'яні сходи на горище Fakro LWS

Сходи на горище Fakro LWS Smart Одна з найбільш популярних і базових моделей надсучасних..

stars rating

3 600 грн

Металеві сходи на горище  Fakro LMK

Металеві сходи на горище Fakro LMK

Сходи на горище Fakro LMK Komfort Пропонуємо для ознайомлення та купівлі високоякісний п..

stars rating

6 825 грн

Металеві сходи на горище  Fakro LST

Металеві сходи на горище Fakro LST

Сходи на горище Fakro LST Для тих, хто піклується про безпеку, комфорт та красу інтер’єр..

stars rating

11 025 грн

Показано 1 по 6 з 6 (Всього сторінок 1)

Розділ, що перед Вами, пропонує сходи на горище fakro. Для Вас представлений широкий асортимент товару, великий діапазон цін, що зможуть задовольнити вимоги та потреби кожного забудовника. А найголовніше – висока якість продукції Fakro примусить задуматися над купівлею унікальних драбин тих, хто мріє про затишок, комфорт та безпеку в помешканні.

Для Вашої уваги ми пропонуємо каталог fakro, наповнений винятково добірною продукцією з різноманітними моделями на будь-який смак та фінансові можливості.

Сходи на горище факро, ціна яких є помірною в нашому інтернет магазині, вирізняються практичністю й особливим стилем. Кожна модель – це оптимальна комбінація якості та вартості. Адже досвідчені дизайнери будівельної сфери повсякчас дбають про комфорт споживачів. Відтак оригінально оформлені сходи на горище факро мають не лише красивий зовнішній вигляд, але й безмежні функціональні можливості.

Наприклад, завдяки грамотно продуманій конструкції складні горищні сходи fakro можна швидко й безперешкодно встановлювати у будь-якому об’єкті. Навіть якщо приміщення, де Вам необхідно вмонтувати драбину, є невеликими, сходи fakro легко вирішують проблеми так би мовити «незайвих» метрів площі. А весь секрет криється у спеціальній складній конструкції, яку, в разі потреби, просто й швидко ховати в отвір стелі, отримуючи в результаті вільний простір кімнати. Ця ознака горищних сходів факро є суттєвою перевагою над громіздкими стаціонарними конструкціями.

Виокремимо найбільш вагомі позитиви використання всієї продукції, що представлена у цьому розділі нашого інтернет магазину:

  • висока якістьсходи факро від польського виробника виготовляються з урахуванням європейських стандартів. Це досить важливий фактор для тих, хто прагне поєднати добірність товару, довготривалу експлуатацію та помірну ціну. Так, fakro сходи, ціна яких зазначена на нашому сайті, відповідають усім європейським вимогам. Крім того, вони мають довгий термін гарантії, що сягає трьох років;
  • заощадження дорогоцінної площіfakro сходи у процесі складання та розкладання самої драбини не потребують займати багато кімнатної площі. Коли Ви складаєте горищні сходи fakro у стелю, отримуєте в результаті вільний простір приміщення, в якому вмонтовані сходи. Тому годі знайти більш вигідне рішення для виходу на складське горище чи облаштовану мансарду;
  • збереження тепла у домі – сучасна драбина факро створюється професіоналами своєї справи, які дбають про затишок і тепло у Вашому домі. Тому кожна модель горищних сходів fakro має у складі термоізоляційну кришку люка (традиційно завтовшки 36 мм; однак є моделі з потовщеною кришкою для надміру суворого клімату, що сягає позначки 66 мм). Цей елемент відіграє дуже важливу роль у збереженні тепла в кімнаті та всьому помешканні;    
  • простий, швидкий монтаж – грамотно продумана система встановлення сприяє легкому оформленню сходів у стельовий отвір кімнати. Сходи на горище fakro можна встановити без проблем лише двом людям, як слід відрегулювавши потрібну довжину самої драбини відповідно до висоти кімнати. Поза тим, товар доставляють до замовника у готовому зібраному вигляді, що не вимагає жодних допоміжних операцій;    
  • сучасний дизайн, проста конструкція – важлива комбінація, що забезпечує високий рівень якості товару. Виробники добірних сходів факро подбали про те, щоб їхня продукція могла задовольняти потреби будь-якого клієнта з різною платоспроможністю, смаковими вподобаннями, естетичними відтінками інтер’єру тощо.

Рекомендуємо купити сходи на горище fakro у нашому інтернет магазині. Ми забезпечуємо наших клієнтів винятково якісними товарами, що спроможні слугувати Вам довго, якісно та надійно!