Українська Pусский
(097) 58-55-057; (050) 53-30-057;

Сходи на горище Lite Step

Розкладні сходи на горище Lite Step від виробника мансардних вікон Fakro. Сходи Lite Step дерев'яні OLN-B, так металеві ножничні OST-B виготовляють із якісної деревини та проходять ретельний контроль якості. За допомогою розкладних сходів на горище Lite Step можна легко та безпечно піднятись на горище, а в складеному вигляді вони ховаються в стелю і не займають місця в кімнаті. 

Сходи на горище Lite Step мають сталеву поперечну планку, яка переносить навантаження на драбину, що в поєднанні із високоякісним матеріалом і фурнітурою яка себе добре зарекомендувала на сходах на горище Fakro. Спеціальний механізм на фурнітурі сходів на горище Lite Step при відчиненні автоматично відсуває сходинки від кришки, забезпечуючи тим самим більший простір для безпечного та зручного виходу ну горище по драбині.

Для підвищення зручності експлуатації для сходів на горище Lite Step виготовляються додаткові аксесуари. Стержень, який входить в комплект сходів на горище Lite Step, використовується для зручного відчинення та зачинення сходві на горище. 


В цій категорії немає товарів.