Українська Pусский
(097) 58-55-057; (050) 53-30-057;

Сходи на горище Bukwood Compact Mini

Продукція українсько-італійського виробника виділяється на ринку сучасних горищних драбин винятковою якістю букової деревини, а також широкими експлуатаційними можливостями всієї конструкції сходів.

Наприклад, сходи на горище Bukwood Compact Mini – це унікальна модель надсучасних драбин, які гарантують безпечний та комфортний підйом на складське приміщення чи мансардну кімнату.

Продукція серії Mini складається з чотирьох секцій та виробляється з екологічно чистої деревини бука. Перед тим, як відправити сировину на безпосереднє створення горищних драбин, фахівці здійснюють ретельну перевірку якості бука. Для цього екологічно чистий матеріал, вирощений в Україні, піддають так званому тестуванню. Аналізують добірність деревини  з використанням новітньої італійської техніки. Відповідно скрупульозний підхід до відбору бука як основи майбутньої продукції вирізняє сходи буквуд на міжнародному ринку будівельних товарів.

Унікальність сходів Compact Mini полягає у функціональному призначенні. Скажімо, ця категорія горищних драбин розрахована спеціально для внутрішніх житлових просторів, що мають нетрадиційні малі отвори для короба, довжина якого може коливатися від 90 до 100 см, а ширина – в діапазоні 60, 70, 80 або 90 см. Однак драбина Bukwood Mini розрахована на більш-менш звичайні параметри висоти приміщення – 280 см.   

Чотирьохсекційні горищні сходи Bukwood Compact Mini мають зручну, комфортабельну будову. До складу драбини входять такі елементи:

  • утеплена люкова кришка – кришка у білому тоні оформлена шаром термоізоляції завтовшки 26 мм. Теплоізоляція надійно захищає приміщення від потрапляння холодних потоків повітря знадвору. За бажанням, колір люкової кришки можна змінити відповідно до Ваших вподобань чи особливостей інтер’єру;
  • контурний ущільнювач – весь периметр короба з бука завтовшки 20 мм обклеєний спеціальним контурним комірцем. Його основне призначення – надання максимальної герметичності, захист кімнатного простору від тепловтрат, які можуть виходити з опалювальних кімнат. Поза тим, ущільнювач вдало приховує можливі недоліки під час монтажу сходів;
  • дерев’яні сходинки – мають ширину 360 мм, а висоту – 75 мм. Кожен такий елемент наповнений спеціальними накладками, що попереджають ковзання. Тому користуватися драбиною дуже зручно, безпечно для людей будь-якого віку. Також кожна сходинка міцно зафіксована в направляючих. Це сприяє надійній експлуатації сходів мешканцями з будь-якими ваговими параметрами. Зазначимо, що максимальна вагова витримка сходинок становить 200 кілограм;
  • допоміжні металеві частини – оброблені цинком, який забезпечує презентабельний свіжий вигляд драбині, незважаючи на дію часу та людський фактор.

Вихід на горище у вигляді моделі Bukwood Compact Mini – це вдале рішення для сучасних будинків із незвичним, ексклюзивним плануванням. Це якість, що гарантується ретельно відібраною українською сировиною, використанням надсучасних італійських технологій, вправністю кваліфікованих майстрів будівельної справи. 

Якщо Ви бажаєте придбати надсучасні горищні сходи від престижного українсько-італійського виробника Буквуд, запрошуємо до каталогу нашого інтернет магазину. Ми рекомендуємо споживачам винятково добірну продукцію за помірними цінами та надзвичайно зручними умовами продажу. Щоб отримати бажаний товар, наприклад, букові сходи на горище серії Compact Mini , Вам потрібно заповнити коротку інформаційну заявку в режимі «онлайн». Доставка виробів триває впродовж одного-трьох днів по всій території України.   

Характеристика сходів Bukwood Compact Mini:

 

Характеристика
Висота приміщення 280 см
Розмір 100x60, 100x70, 100x80, 100x90, 90x60, 90x70, 90x80, 90x90
Матеріал дерево/дерево/дерево
Reviews about Букові сходи на горище Bukwood Compact mini
Average rating: 0 оглядів
Total reviews: 0
Write your own review on this product.
Write a review
Sort by:

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
   
Робота менеджера
Доставка
Ціна
Якість
Оплата
Простота купівлі
Add prosAdd cons

Букові сходи на горище Bukwood Compact mini

  • Виробник: Bukwood
  • Артикул: BCM
  • Наявність: В наявності
  • 3 000 грн

Доступні опції