Українська Pусский
(097) 58-55-057; (050) 53-30-057;

Сходи на горище Bukwood Eco ST

Вам необхідний комфортабельний, простий та безпечний вихід на складське горище чи укомплектовану кімнату на мансарді, але Ви ще не можете визначитися з різновидом горищної драбини? Тоді ласкаво просимо до каталогу нашого інтернет магазину, де представлені найрізноманітніші варіації по-справжньому якісних, перевірних та надзвичайно стилізованих горищних конструкцій.

Зокрема, ця сторінка нашого сайту пропонує ознайомитися та замовити добірні сходи на горище нового покоління серії Eco ST. Букові сходи на горище Bukwood Eco ST виготовляються відомою компанією українсько-італійського походження Буквуд. Для виробництва добірної сходової продукції престижна фірма майстерно комбінує якісну українську сировину та перевірено-досконалі італійські технології.   

Горищні вироби Bukwood Eco ST мають вигляд компактних сходів, що складаються з трьох секцій. Зовні цей товар являє собою простий та надійний механізм, який легко складати-розкладати в процесі експлуатації.

До складу букових горищних сходів різновиду Eco ST входить люкова кришка завтовшки 26 мм у бежевих відтінках, яка не є утепленою прошарками термоізоляції. Модельний різновид горищної продукції, що представлений на цій сторінці нашого інтернет магазину, є досить практичним через найбільш розповсюджені параметри букового короба завдовжки 110 см, 120 см або 130 см, завширшки 60 см, 70 см, 80 см, 90 см. Букові сходи на горище Bukwood Eco ST добре прилаштовуються у кімнатний простір заввишки до 280 см.

Для того щоб виготовити надсучасну горищну драбину цієї модифікації спеціалісти застосовують виключно добірну і дбайливо перевірену деревину бука. Перед запуском у виробництво завдяки новітнім італійським технологіям букову сировину тестують на функціональну якість. Згодом для створення майбутніх горищних сходів обирають лише ту дерев’яну сировину, що успішно пройшла перевірку на якість.     

Весь периметр букової коробки завтовшки 20 мм оформлений спеціальним ущільнюючим коміром. Саме з його допомогою блокуються потоки холодного повітря ззовні. Також з допомогою зафіксованого контурного ущільнювача попереджаються тепловтрати з тих частин приватного помешкання, які опалюються.  

Кожна металева деталь загальної конструкції захищена цинковим покриттям, яке забезпечує виробу презентабельний вигляд і довговічність, незважаючи на умови експлуатації сходів на горище від Буквуд.

Сходи на горище Буквуд мають букові сходинки завширшки 360 мм і завглибшки 75 мм, які надійно та якісно зафіксовані у загальній конструкції з використанням спеціальної столярської технології під назвою «ластівчин хвіст». Відтак користувач будь-якого віку та фізичної комплектації матиме нагоду безпечно підніматися-опускатися по сходах. Горищна драбині цієї моделі від Буквуд вважається досить міцною, стійкою та витривалою. Максимальні вагові навантаження, які спроможна витримувати драбина цього різновиду, сягають позначки аж 200 кг.    

Крім того, подвійний рівень безпечної експлуатації гарантується з допомогою наявних накладок проти ковзання, якими оформлена кожна букова сходинка.

Рекомендуємо замовити у нашому інтернет магазині надсучасні та досить стійкі горищні сходи Bukwood Eco ST. У нас представлена винятково якісна і довговічна продукція від престижних брендів. Поза тим, ми пропонуємо гнучку систему знижок та прості умови продажу товарів. 

Якщо Ви хочете придбати високоякісні сходи на горище від українсько-італійського виробника Буквуд, необхідно заповнити коротку просту форму в режимі «онлайн». В разі виникнення будь-яких запитань, що стосуються товару, можна зателефонувати до наших консультантів. Доставка виробів для зручного виходу на горище (мансардну кімнату) триває впродовж одного-трьох днів по всій території України.

Характеристика сходів Bukwood Compact ST:

Характеристика
Висота приміщення 280 см
Розмір 120x60, 120x70, 110x60, 110x70, 130x60, 130x70, 110x80, 110x90, 120x80, 120x90, 130x80, 130x90
Матеріал дерево/дерево/дерево
Reviews about Букові сходи на горище Bukwood Eco ST
Average rating: 1 оглядів
Total reviews: 1
Write your own review on this product.
Write a review
  • Оплата3
  • Якість5
  • Ціна4
  • Доставка5
  • Робота менеджера4
  • Простота купівлі5
Sort by:

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
   
Простота купівлі
Робота менеджера
Доставка
Ціна
Якість
Оплата
Add prosAdd cons

Букові сходи на горище Bukwood Eco ST

  • Виробник: Bukwood
  • Артикул: BEST
  • Наявність: В наявності
  • 2 500 грн

Доступні опції