Українська Pусский
(097) 58-55-057; (050) 53-30-057;
 • Дерев'яні сходи на горище Oman Termo Long

Сходи на горище Oman Termo Long

Серед видового різноманіття виробів для доступу на горище особливою популярністю користуються дерев’яні сходи на горище Oman Termo Long. У цьому розділі нашого інтернет магазину ми рекомендуємо переглянути та замовити надсучасні горищні драбини від престижного польського виробника.

Продукція від компанії Оман моделі Termo Long дарує мешканцям приватного житлового помешкання надзвичайно зручний і безпечний вихід на складський горищний простір або комфортабельну мансардну кімнату. Комфортний підйом-спуск забезпечується добірно сформованими елементами драбини, що відповідають європейським стандартам. Крім того, унікальна конструкція Oman Termo Long допомагає не порушувати оригінальних рішень інтер’єру, економити кімнатний простір: за потреби горищна драбина цієї моделі просто та безперешкодно приховується в стельовий отвір. Таким чином кімната не захаращується зайвими предметами побуту, гарантуючи комфорт і затишок для мешканців дому.

Сходи на горище – Львів рекомендує широкий вибір фірм-постачальників по-справжньому якісної продукції цієї категорії – складаються з чотирьох основних сегментів. Цей виріб для комфортного виходу на горище (мансарду) розрахований на встановлення у кімнати з висотою до 310-335 см. Вся конструкція виробляється кваліфікованими майстрами з використанням дбайливо відібраної деревини. Перед тим, як потрапити у розробку самої драбини, соснова сировина проходить спеціальну перевірку. Враховуючи унікальну точність новітніх технологій, до подальшої переробки потрапляє лише високоякісний матеріал.

До складу сходів на горище від оман цієї серії входить дерев’яна люкова кришка, яку задля довгого та відмінного функціонування обшивають деревноволокнистими плитами (ДВП) білого забарвлення. Кришка люка цієї моделі утеплюється прошарком пінопласту завтовшки 26 мм. Надійний шар теплоізоляції гарантує збереження тепла в приватному будинку, а також попереджає виникнення температурних різниць між поверхами чи між житловою і нежитловою частинами оселі.  

Периметр короба заввишки 140 мм оформлений спеціалізованим ущільнюючим коміром, який забезпечує герметичність всієї дерев’яної конструкції. Контурний ущільнювач дозволяє блокувати холодні потоки повітря, що можуть йти знадвору.

Сходинки з дерева якісно укомплектовані спеціальними насічками, які блокують ковзання. Також рівень безпеки в процесі підйому формується завдяки міцному прилаштуванню сходинок до загальної конструкції сходів. Приміром, кожна сходинка монтується до всього механізму за столярною технологією «ластівчин хвіст». Максимальне вагове навантаження на дерев’яну сходинку може сягати позначки 150 кг. Всі ці майстерно продумані ступені зручності й безпеки гарантують максимально комфортний підйом-спуск по сходах.

Допоміжні запчастини з металу покриваються якісною та нешкідливою фарбою, що не містить у своєму складі пагубних елементів. Відтак надійно захищена фарбою поверхня елементів Termo Long передбачає добірну й довготривалу експлуатацію горищної драбини, незважаючи на умови користування. Максимальна висота, на яку можна монтувати сходи на горище від оман цієї серії, сягає цифри 335 см. Ось чому пропонована модель є досить унікальною та затребуваною.

Для того щоб придбати високоякісні горищні сходи від польського виробника Оман, ласкаво просимо до каталогу нашого інтернет магазину. У нас продемонстрована виключно добірна продукція за помірними цінами та зручними умовами продажу. Якщо Ви бажаєте купити дерев’яні сходи на горище Oman Termo Long, потрібно заповнити коротку онлайн заявку, розміщену на сайті. У разі виникнення запитань можна зателефонувати до наших консультантів.   

Характеристика сходів Oman Termo Long:

Кришка люка білого кольору
Сходинки з канавками проти ковзання
Контурний ущільнювач
Зібрана, готова до монтажу

 

Характеристика
Висота приміщення 310 см, 335 см
Розмір 120x60, 120x70, 130x60, 130x70
Матеріал дерево/дерево/дерево
Reviews about Дерев'яні сходи на горище Oman Termo Long
Average rating: 2 оглядів
Total reviews: 2
Write your own review on this product.
Write a review
 • Простота купівлі4
 • Оплата5
 • Якість5
 • Ціна5
 • Доставка5
 • Робота менеджера5
Sort by:

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
   
Простота купівлі
Робота менеджера
Доставка
Ціна
Якість
Оплата
Add prosAdd cons

Дерев'яні сходи на горище Oman Termo Long

 • Виробник: Oman
 • Артикул: Termo_Long
 • Наявність: В наявності
 • 3 200 грн

Доступні опції