Українська Pусский
(097) 58-55-057; (050) 53-30-057;

Сходи на горище Oman Stallux Mini.

Відмінне рішення для тих, хто прагне зручно й комфортно користуватися мансардним приміщенням і доступом до нього. Рішення полягає у купівлі надсучасних сходів на горище від престижного польського виробника Оман. Так, ця сторінка нашого інтернет магазину пропонує ознайомитися й замовити високоякісні драбини нового покоління – комбіновані сходи на горище Oman Stallux Mini.

Виріб унікальної моделі, який Ви зараз переглядаєте, представляє собою міцні комбіновані горищні сходи, що вирізняються особливими стильовими рішеннями, а також довготривалим терміном експлуатації. Перевагами користування Oman Stallux Mini є багато факторів, серед яких чільне місце посідає практичність, економія житлової площі, ергономічність, а також безпечність під час експлуатації, незалежно від віку та ваги користувачів.    

Комбіновані горищні сходи від польського виробника Оман моделі Stallux Mini – це конструкція, яка складається з чотирьох різних секцій. Цей виріб розраховується на монтаж у кімнатні простори заввишки до 265 см. Відтак модель Stallux Mini вдало підходить до приміщень із дещо нетрадиційними параметрами загальної висоти.

Комбінований принцип функціонування механізму враховує такі основні компоненти: металеві направляючі (створюються з використанням добірного металу, що не містить у своєму складі небезпечних для здоров’я людини частин) та дерев’яні сходинки.

Важливий момент щодо якості виробу полягає в тому, що в процесі виробництва дерев’яних складових моделі Stallux Mini від бренда Оман використовується винятково високоякісна сосна. Перед тим, як потрапити у сам процес виробу драбини, сосну тестують на якість. Відтак сміливо можна стверджувати, що комбінований пристрій для комфортного виходу на горище Oman Stallux Mini – це стовідсоткова добірність і безпека експлуатації.  

Ця модель горищних сходів складається з таких компонентів:

 • люкова кришка утеплена – кришка люка типу «сендвіча» оформляється з усіх сторін деревоволокнистими плитами у білих барвах. Кришка також утеплена спеціальним прошарком із пінопласту завтовшки 30 мм. Такими чином термоізоляційне нашарування забезпечує відмінне збереження тепла в житловій будівлі, а також значні заощадження на витрати допоміжного опалення всього житлового простору;
 • ущільнюючий комірець – весь периметр дерев’яного короба (висота короба сягає позначки 140 мм) оснащений спеціалізованим контурним ущільнювачем. Він забезпечує високоякісну герметизацію люкової кришки, блокує непотрібні втрати тепла, оптимізуючи температурні різниці між утепленими і не утепленими зонами в будинку. Крім того, комірець зберігає оселю від потоків холодного повітря, що може поступати всередину знадвору взимку чи восени;
 • захисні сходинки – всі сходинки із добірної соснової деревини захищені спеціальними насічками проти ковзання. Додатковий ступінь безпеки спричиняється принципом прикріплення сходинок до всієї конструкції. Так, столярна технологія називається «ластівчин хвіст». Найбільшим ваговим навантаженням на сходинку може бути показник 150 кг.

Всі металеві запчастини в обов’язковому порядку обробляються якісною порошковою фарбою, що є цілком безпечною для людського здоров’я. Подібний метод захисту металевих складників дозволяє забезпечити горищним сходам яскравий презентабельний вигляд, незважаючи на фактор часу та особливості експлуатації виробу.         

Рекомендуємо придбати сходи на горище Oman Stallux Mini в нашому інтернет магазині. Ми пропонуємо для споживачів винятково якісні вироби та за помірними цінами. Також у нас передбачені зручні умови продажу й доставки. Щоб купити високоякісні горищні драбини Oman Stallux Mini, достатньо лише заповнити анкету в режимі «онлайн», а впродовж одного-трьох днів товар дійде до споживача. Доставка триває на території всієї України.  

Характеристика
Висота приміщення 265 см
Розмір 80x70, 80x60, 100x60, 100x70, 90x60, 90x70
Матеріал дерево/метал/дерево
Reviews about Комбіновані сходи на горище Oman Stallux Mini
Average rating: 2 оглядів
Total reviews: 2
Write your own review on this product.
Write a review
 • Оплата5
 • Якість5
 • Ціна5
 • Доставка5
 • Робота менеджера5
 • Простота купівлі5
Sort by:

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
   
Доставка
Ціна
Якість
Оплата
Простота купівлі
Робота менеджера
Add prosAdd cons

Комбіновані сходи на горище Oman Stallux Mini

 • Виробник: Oman
 • Артикул: OSM
 • Наявність: В наявності
 • 6 005 грн

Доступні опції


Tags: kombinovani shodi na gorishche oman stallux mini, osm, oman, kombinovani shodi na gorishche, shodi na gorishche, shodi na gorishche oman