Українська Pусский
(097) 58-55-057; (050) 53-30-057;

Сходи на горище Fakro LTK Thermo

Якщо Ви бажаєте організувати комфортний, практичний, а головне, надійний вихід на горище чи мансардну кімнату, тоді утеплені сходи на горище Fakro LTK – те, що Вам необхідно!

На цій сторінці нашого інтернет магазину представлений унікальний виріб від всесвітньо відомого польського бренда – горищні сходи Fakro LTK. Їхня ексклюзивність полягає, насамперед, в подвійно утепленій кришці люка. Так, прошарок теплоізоляційного матеріалу, що вмонтований в люкову кришку білого кольору, сягає позначки 66 мм. Відмінний та посилений рівень термоізоляції дозволяє встановлювати виріб від факро у житлових будинках, що мають надміру різкі температурні коливання між поверхами житлової та нежитлової частини. Крім того, з допомогою надійно утепленої люкової кришки можна безперешкодно встановлювати сходи Fakro LTK у помешканнях, що розташовуються у географічних широтах з особливо суворими кліматичними умовами.

Гарантія збереження тепла забезпечується ще й за допомогою спеціального ущільнюючого коміра, який оформляє весь периметр термоізоляційної кришки. Контурний ущільнювач герметизує люкову кришку, не пропускаючи холодних потоків повітря знадвору, якщо мова йде про зимовий період. А влітку ущільнювач блокує потоки гарячого повітря ззовні. Таким чином цей елемент у моделі Fakro LTK Thermo відіграє важливу роль як в аспекті термоізоляції, так і контексті приховування можливих недоліків, які, ймовірно, можуть утворюватися під час безпосереднього монтажу всієї конструкції.

Горищні сходи LTK Thermo від польського виробника Факро пристосовані для встановлення у кімнатних просторах заввишки до 280 см. Загалом горищні сходи fakro, ціна яких є помірною в нашому інтернет магазині, можуть легко й зручно регулюватися відповідно до потрібної висоти. У разі необхідності приховати конструкцію від зайвих поглядів чи звільнити бажані квадратні метри для інших побутових потреб драбину можна швидко скласти, затягнувши весь неважкий механізм до кришки люка, а потім зафіксувавши її у стельовому отворі.

Ще однією суттєвою перевагою придбання продукції LTK від компанії Fakro є сировина, з якої створені сходи. Мова йде про високоякісну, ретельно відібрану та перевірену соснову деревину, яка перш, ніж потрапити на виробництво, проходить строгий контрольний тест. Якщо перевірка демонструє відмінні показники, тоді такий матеріал проходить до подальших операцій, після яких Ви маєте чудову нагоду покращити вирішення різних побутових питань типу зручного виходу на горище.

Кожна дерев’яна сходинка всього механізму утепленого Fakro Thermo міцно фіксуються в направляючих за принципом специфічного та продуманого принципу «ластівчин хвіст». Така «фішка» гарантує максимальний рівень надійності та безпеки під час користування горищними сходами. Також варто підкреслити, що на кожній сходинці розташовуються спеціальні накладки, які запобігають ковзанню. Максимальна вантажопідйомність драбини на горище цієї моделі сягає цифри 160 кг. Відтак всі вищезазначені показники свідчать про те, що будь-який мешканець або гість Вашої оселі з найрізноманітнішими віковими та ваговими категоріями матиме нагоду спокійно, безпечно, зручно та просто підніматися на складське горище чи комфортабельну мансардну кімнату.

Для ще більшої безпеки збоку механізму вмонтований металевий поручень, а нижні сегменти драбини приховані гумовими наконечниками. Це гарантує безпечність підйому та збереження цілісності підлоги.       

Для того щоб замовити утеплені горищні сходи Fakro LTK Thermo, пропонуємо завітати до нашого інтернет магазину. У нас діє гнучка система знижок та вигідних пропозицій. Замовлення оформляються швидко: коротка онлайн-заявка, і через один-три дні продукція надійде до споживача.   

Характеристика сходів Fakro LTK:

Металевий поручень
Кришка люка білого кольору
Сходинки з канавками проти ковзання
Пластикові заглушки
Контурний ущільнювач
Зібрана, готова для монтажу

     

Характеристика
Висота приміщення 280 см
Розмір 120x60, 120x70, 130x70
Матеріал дерево/дерево/дерево
Reviews about Утеплені сходи на горище Fakro LTK
Average rating: 5 оглядів
Total reviews: 5
Write your own review on this product.
Write a review
  • Простота купівлі4
  • Оплата4
  • Якість5
  • Ціна4
  • Доставка5
  • Робота менеджера5
Sort by:

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
   
Робота менеджера
Доставка
Ціна
Якість
Оплата
Простота купівлі
Add prosAdd cons

Утеплені сходи на горище Fakro LTK

  • Виробник: Fakro
  • Артикул: FLTK
  • Наявність: В наявності
  • 5 700 грн

Доступні опції


Схожі товари

Декоративна планка LXL-PVC

Декоративна планка LXL-PVC

Декоративна планка Fakro LXL-PVC. Якісне встановле..

1 000 грн

Пневмомеханізм Fakro LXM

Пневмомеханізм Fakro LXM

Пневмомеханізм складання/розкладання Fakro LXM Зручна, безпечна та якісна експлуатація с..

2 700 грн

Tags: derevyani shodi na gorishche fakro ltk, fltk, fakro, derevyani shodi na gorishche, shodi na gorishche, shodi na gorishche fakro