Українська Pусский
(097) 58-55-057; (050) 53-30-057;

Дерев'яні сходи на горище

Порівняти товари (0)


Утеплені сходи на горище Fakro LTK

Утеплені сходи на горище Fakro LTK

Сходи на горище Fakro LTK Thermo Якщо Ви бажаєте організувати комфортний, практичний, а ..

stars rating

5 700 грн

Дерев'яні сходи на горище Fakro LWK

Дерев'яні сходи на горище Fakro LWK

Сходи на горище Fakro LWK Komfort Сходи на горище Fakro LWK Komfort мають надійну, комфо..

stars rating

4 050 грн

Дерев'яні сходи на горище Fakro LWS

Дерев'яні сходи на горище Fakro LWS

Сходи на горище Fakro LWS Smart Одна з найбільш популярних і базових моделей надсучасних..

stars rating

3 600 грн

Дерев'яні сходи на горище Oman Termo

Дерев'яні сходи на горище Oman Termo

Сходи на горище Oman Termo Дерев’яні горищні сходи представленої моделі ідеально підійду..

stars rating

4 720 грн

Дерев'яні сходи на горище Oman Termo Long

Дерев'яні сходи на горище Oman Termo Long

Сходи на горище Oman Termo Long Серед видового різноманіття виробів для доступу на горищ..

stars rating

3 200 грн

Дерев'яні сходи на горище Oman Prima

Дерев'яні сходи на горище Oman Prima

Сходи на горище Oman Prima Дерев’яні горищні сходи, які Ви зараз переглядаєте, належать ..

stars rating

4 530 грн

Букові сходи на горище Bukwood Compact ST

Букові сходи на горище Bukwood Compact ST

Сходи на горище Bukwood Compact ST На цій сторінці нашого онлайн-каталогу пропонуємо Ваш..

stars rating

2 850 грн

Букові сходи на горище Bukwood Compact Long

Букові сходи на горище Bukwood Compact Long

Сходи на горище Bukwood Compact Long Відомий українсько-італійський бренд виготовляє різ..

stars rating

3 150 грн

Букові сходи на горище Bukwood Eco ST

Букові сходи на горище Bukwood Eco ST

Сходи на горище Bukwood Eco ST Вам необхідний комфортабельний, простий та безпечний вихі..

stars rating

2 500 грн

Букові сходи на горище Bukwood Eco mini

Букові сходи на горище Bukwood Eco mini

Сходи на горище Bukwood Eco Mini Серед усього видового різноманіття горищних сходів від ..

stars rating

2 650 грн

Букові сходи на горище Bukwood Eco Long

Букові сходи на горище Bukwood Eco Long

Сходи на горище Bukwood Eco Long Модель товару, що зараз перед Вами, являє собою міцну ч..

stars rating

2 800 грн

Показано 1 по 11 з 11 (Всього сторінок 1)

У цьому розділі нашого інтернет магазину Ви можете знайти та замовити якісні дерев’яні сходи від потужних всесвітньо відомих компаній. Сьогодні найбільш затребуваними є сходи дерев’яні горищні від таких престижних брендів, як Fakro, Oman та Bukwood. З варіаціями їхньої продукції Ви також можете ознайомитися на сторінках нашого сайту.

Отож, чому в умовах сьогодення є настільки популярними сходи на горище дерев’яні? Давайте разом проаналізуємо наявний ажіотаж.

Перш за все, варто наголосити, що сходи дерев’яні виготовляються із сировини, що є екологічно чистою згідно зі своєю природою походження. Приміром, у цьому розділі нашого інтернет магазину представлена продукція, що виробляється традиційно або з високоякісної сосни, або бука. Дерев’яні сходи на горище, під час створення яких застосовувалася сосна, є трохи дешевшими, ніж букові.

Вся справа у собівартості екологічно чистого матеріалу. Скажімо, деревина сосни вартує менше, ніж бука. Відповідно, горищні сходи дерев’яні на сосновій основі мають меншу ціну. Хоча цей фактор аж ніяк не впливає на якість самої драбини. Що соснові, що букові сходи є досить міцними та витривалими. Однак якщо для Вас є важливою презентабельність, розкіш, естетика і надміру довга експлуатація; якщо Ваш фінансовий стан дозволяє реалізувати поставлені цілі на кшталт придбання букової продукції, рекомендуємо купляти сходи на основі бука на нашому сайті. Рівень їхньої міцності і часу функціонування значно перевищує будь-який інший варіант горищних сходів.

У виробництві букової продукції найбільше спеціалізується виробник Bukwood. Якщо Ви бажаєте, наприклад, купить дерев’яні сходи комбіновані на основі сосни, можемо порадити товари від компаній Fakro, Oman. Широкий асортимент їхніх виробів є детально описаний та продемонстрований у цьому розділі нашого магазину. 

Другий аспект, на який варто звернути увагу під час вибору горищних сходів, полягає у ціновій політиці. Сходи дерев’яні, ціна яких у нас є помірною, мають вагому перевагу над іншими конструкціями, приміром, із металу. Драбина дерев’яна горищна коштує менше, ніж драбина металева на горище. Тому, якщо стоїть питання економії та отримання якісної продукції, можна сміливо обирати саме дерев’яні сходи, які полегшують вихід на горище чи укомплектовану мансардну кімнату.

Незважаючи на дещо меншу вартість, драбина на основі дерева є нічим не гіршою, ніж металева. В цьому аспекті варто брати до уваги собівартість металу, що є більшою, ніж собівартість дерева.

Третій момент щодо вибору дерев’яних сходових конструкцій полягає у високому рівні якості, надійності та практичності таких сходів. Цікаво, що кожна модель, яку ми пропонуємо на нашому сайті, спроможна витримувати значні вагові навантаження, скажімо, 160 кг і більше! Відтак Ви можете бути спокійними за рівень безпеки під час експлуатації горищних сходів.

Поза тим, кожна сходинка надійно кріпиться до направляючих у форматі так би мовити «ластівчиного хвоста». Подібний спосіб кріплення гарантує стовідсотковий щабель захисту та безпечності. Користуватися дерев’яними сходами від пропонованих виробників комфортно, зручно і надійно для людей із будь-якою ваговою та віковою категорією.

Не забуваймо також про еквівалент практичності й естетики. Кожна модель, яку Ви зараз бачите на відкритій сторінці нашого інтернет магазину, – це щоразу ексклюзивний творчий підхід кваліфікованих майстрів до своєї справи! Широкий вибір різноманітних конструкцій дозволяє вибрати споживачеві саме ту найкращу одиницю, яка стане незамінним атрибутом комфорту, затишку та краси у власному помешканні.