Українська Pусский
(097) 58-55-057; (050) 53-30-057;

Люк на горище зі сходами

Порівняти товари (0)


Утеплені сходи на горище Fakro LTK

Утеплені сходи на горище Fakro LTK

Сходи на горище Fakro LTK Thermo Якщо Ви бажаєте організувати комфортний, практичний, а ..

stars rating

5 700 грн

Дерев'яні сходи на горище Fakro LWK

Дерев'яні сходи на горище Fakro LWK

Сходи на горище Fakro LWK Komfort Сходи на горище Fakro LWK Komfort мають надійну, комфо..

stars rating

4 050 грн

Розсувні сходи на горище Fakro LST

Розсувні сходи на горище Fakro LST

Сходи на горище Fakro LST Сторінка нашого онлайн-каталогу, що зараз перед Вами, запрошує..

stars rating

11 025 грн

Дерев'яні сходи на горище Fakro LWS

Дерев'яні сходи на горище Fakro LWS

Сходи на горище Fakro LWS Smart Одна з найбільш популярних і базових моделей надсучасних..

stars rating

3 600 грн

Металеві сходи на горище  Fakro LMK

Металеві сходи на горище Fakro LMK

Сходи на горище Fakro LMK Komfort Пропонуємо для ознайомлення та купівлі високоякісний п..

stars rating

6 825 грн

Металеві сходи на горище  Fakro LST

Металеві сходи на горище Fakro LST

Сходи на горище Fakro LST Для тих, хто піклується про безпеку, комфорт та красу інтер’єр..

stars rating

11 025 грн

Дерев'яні сходи на горище Oman Termo

Дерев'яні сходи на горище Oman Termo

Сходи на горище Oman Termo Дерев’яні горищні сходи представленої моделі ідеально підійду..

stars rating

4 720 грн

Дерев'яні сходи на горище Oman Termo Long

Дерев'яні сходи на горище Oman Termo Long

Сходи на горище Oman Termo Long Серед видового різноманіття виробів для доступу на горищ..

stars rating

3 200 грн

Комбіновані сходи на горище Oman Stallux Mini

Комбіновані сходи на горище Oman Stallux Mini

Сходи на горище Oman Stallux Mini. Відмінне рішення для тих, хто прагне зручно й комфорт..

stars rating

6 005 грн

Комбіновані сходи на горище Oman Stallux

Комбіновані сходи на горище Oman Stallux

Сходи на горище Oman Stallux Найкращий спосіб легко та безперешкодно дістатися до складс..

stars rating

5 720 грн

Металеві сходи на горище Oman Nozycowe

Металеві сходи на горище Oman Nozycowe

Сходи на горище Oman Nozycowe Якщо Вам неодмінно треба доповнити приватний житловий прос..

stars rating

6 900 грн

Розсувні сходи на горище Oman Nozycowe

Розсувні сходи на горище Oman Nozycowe

Сходи на горище Oman Nozycowe Ринок сучасних горищних виробів пропонує широкий асортимен..

stars rating

6 900 грн

Дерев'яні сходи на горище Oman Prima

Дерев'яні сходи на горище Oman Prima

Сходи на горище Oman Prima Дерев’яні горищні сходи, які Ви зараз переглядаєте, належать ..

stars rating

4 530 грн

Букові сходи на горище Bukwood Compact ST

Букові сходи на горище Bukwood Compact ST

Сходи на горище Bukwood Compact ST На цій сторінці нашого онлайн-каталогу пропонуємо Ваш..

stars rating

2 850 грн

Букові сходи на горище Bukwood Compact mini

Букові сходи на горище Bukwood Compact mini

Сходи на горище Bukwood Compact Mini Продукція українсько-італійського виробника виділяє..

3 000 грн

Показано 1 по 15 з 20 (Всього сторінок 2)

У цьому каталозі нашого інтернет магазину описані найрізноманітніші горищні люки. Ми пропонуємо нашим клієнтам високоякісні сходи на горище з люком від всесвітньо відомих польських та італійсько-українських брендів Fakro, Bukwood та Oman. Відтак розділ – Люк на горище зі сходами – рекомендує новітні зручні рішення для Вашої оселі за помірними цінами.

У процесі будівництва житлового помешкання досить важливим є грамотне компонування всіх частин будівлі, щоб в результаті отримати максимально комфортне, практичне й естетично оформлене приміщення. Вагому роль відіграє коректна організація всієї площі будинку з урахуванням особливостей інтер’єру, ергономічності, ефективного заощадження кожного квадратного метра тощо. У контексті сказаного нинішніх забудовників надійно виручають люки на горище. Адже горищні люки зі сходами неабияк допомагають спростити вирішення побутових справ, полегшити безпосередній підйом на горищний простір чи мансардну кімнату.  

Традиційно сучасний вихід на горище являє собою дуже зручний механізм, що поєднує в собі дві важливі частини – люк і драбину – так би мовити комфортабельний проект «два в одному». Подібна комбінація є доволі зручною для забудовників, тому що дозволяє економити дорогоцінні час, кошти, житловий простір. Крім того, майстерно створені сходи на горище з люком, ціна яких зафіксована у каталозі нашого магазину, вирізняються поєднанням якісної та надійної комплектації. Що це означає?

По-перше, люк на горище має у своєму складі термоізоляційну кришку, що обшивається деревноволокнистими плитами у білих або бежевих тонах. Якщо Ви придбали драбину з люком, де кришка білого кольору, але інтер’єр Вашої кімнати оформлений зовсім в іншому забарвленні, відтінок кришки можна з легкістю змінити, обклеївши її у бажаний тон.

Термоізоляційна кришка у кожній моделі сходів на горище з люком обладнана шаром утеплювача завтовшки 36 мм. Також у нашому інтернет магазині представлений спеціальний утеплений люк на горище, який вирізняється подвійним рівнем захисту від холоду у вигляді теплоізоляції товщиною 66 мм. Тому кожен замовник має нагоду вибрати найбільш оптимальний варіант, який задовольнятиме всі споживацькі потреби на кшталт фінансових можливостей, тонкощів інтер’єру та габаритності площі, кліматичних умов, де розташований житловий будинок тощо.

По-друге, люк сходи на горище укомплектовані контурним ущільнювачем, який надійно страхує всю конструкцію, надаючи їй герметичності, не пропускаючи потоків холодного повітря зверху. Поза тим, цей елемент вдало приховує можливі тріщинки чи плями, які, ймовірно, утворювалися в процесі встановлення люка зі сходами.

По-третє, сучасна горищна драбина з люком виготовляється з сировини виключно добірної та перевіреної якості. В асортименті, який ми пропонуємо нашим клієнтам, представлені найрізноманітніші варіації люків і драбин: дерев’яні, металеві, комбіновані, розсувні, ексклюзивні ножичні.

Якщо Ви надаєте перевагу дереву, рекомендуємо звернути вагу на комфортабельні, прості та економічні дерев’яні сходи з люками. Такий різновид товару виготовляється переважно з екологічно чистої та ретельно протестованої сосни або бука. Соснові конструкції є трохи дешевшими, а букові – дорожчими. І перший, і другий варіант є однаково якісними і довготривалими під час користування. Однак ціна на них формується залежно від собівартості самої деревини. Принагідно зазначимо, що букові сходи з люком мають посилений рівень міцності.

У випадку особистісних вподобань, які стосуються металевих драбин, ми також можемо запропонувати великий вибір люків і сходів на основі високоякісних металів, які не містить важких і шкідливих для людського здоров’я складників. Такі сходи є досить міцними, надійними, а метал, як основа, спроможний зберігати початковий презентабельний вигляд протягом довгих років користування.    

По-четверте, безпечність використання всієї продукції цього розділу, що ми реалізовуємо в нашому інтернет магазині, гарантується накладками проти ковзання, якими оформлена кожна сходинка будь-якої моделі сходів з люками. Тому в процесі підйому користувач може бути впевненим у зручному й надійному підйомі, незважаючи на вік чи вагу. До речі, зазвичай наші драбини з люками витримують вагові навантаження біля 150 кілограм. Є й такі конструкції, що здатні переносити на собі близько 260 кілограм.   

Якщо Вам потрібно купити горищну драбину з люком, ласкаво просимо до нашого інтернет магазину. Ми пропонуємо відмінну продукцію за доступними цінами. Люк на горище зі сходами купити рекомендуємо на нашому сайті, обравши товар, який Вас цікавить, та заповнивши заявку в режимі «онлайн». У разі виникнення запитань щодо технічних характеристик чи інших нюансів, можна зателефонувати до наших менеджерів. Доставка продукції триває від одного до трьох днів по всій території України.