Українська Pусский
(097) 58-55-057; (050) 53-30-057;

Комбіновані сходи на горище

Порівняти товари (0)


Комбіновані сходи на горище Oman Stallux Mini

Комбіновані сходи на горище Oman Stallux Mini

Сходи на горище Oman Stallux Mini. Відмінне рішення для тих, хто прагне зручно й комфорт..

stars rating

6 005 грн

Комбіновані сходи на горище Oman Stallux

Комбіновані сходи на горище Oman Stallux

Сходи на горище Oman Stallux Найкращий спосіб легко та безперешкодно дістатися до складс..

stars rating

5 720 грн

Комбіновані сходи на горище Bukwood Compact Metal

Комбіновані сходи на горище Bukwood Compact Metal

Комбіновані сходи на горище Bukwood Compact Metal Каталог нашого інтернет магазину пропо..

stars rating

3 000 грн

Показано 1 по 3 з 3 (Всього сторінок 1)

У цьому каталозі нашого інтернет магазину продемонстровані всі сучасні моделі такого різновиду продукції, як комбіновані сходи. Вони являють собою надійний механізм, що складається переважно з трьох або чотирьох секцій. Якщо Ви маєте намір купити комбіновану драбину, ласкаво просимо на сторінку нашого сайту, на якій можна ретельно вивчити всі особливості та характеристики цього різновиду сходів.

Назва «комбіновані» означає те, що вся конструкція поєднує в собі сировинні елементи різного походження. Приміром, опорна складова та направляючі виготовлені з високоякісного металу. Цей фактор позитивно впливає на стійкість, витривалість і довговічність драбини. Зазвичай направляючі виробляються з добірного алюмінію або іншого металу, який ретельно вкривається декількома прошарками спеціальної порошкової фарби. Таким чином комбіновані драбини можуть функціонувати тривалий час зі збереженням початкового блискучого гарного вигляду.

Інші частини загального механізму виготовляються з екологічно чистої деревини, наприклад, сосни або бука. Традиційно з дерева робляться короб, щаблі та сходинки. Відповідно, комбіновані сходи з дерева – це не тільки добірна якість, але й безпека для здоров’я усіх мешканців приватного будинку.

Таке грамотне поєднання металу і дерева в одній конструкції вигідне, зручне як у питаннях експлуатації, так і у фінансовому аспекті. Справа в тому, що комбіновані сходи – це відмінне сполучення ціни і якості. Вочевидь, Ви встигли помітити, що цей розділ нашого інтернет магазину пропонує сходи, які є трохи дешевшими, ніж, скажімо, суто металеві чи дерев’яні.   

Звернемо увагу на важливу деталь комбінованих горищних сходів, а саме – на люкову кришку. Її створюють на основі екологічно чистої соснової деревини з вмонтованим утеплювачем (майже всі моделі мають теплоізоляцію кришки завтовшки 36 мм; є варіанти з посиленим утепленням, що сягає позначки 66 мм). Теплоізоляційний захист гарантує не лише відмінне збереження тепла в будинку, але й забезпечує хорошу звукоізоляцію. Для додаткового захисту і кращого функціонування кришка люка комбінованих горищних драбин оформлена деревноволокнистою плитою переважно білого кольору.

Комбіновані горищні сходи на основі бука здатні витримувати вагові навантаження до 200 кг, а соснові комбіновані драбини – до 150 кг. Тому Ви можете залишатися спокійними щодо безпеки під час користування цієї продукцією від відомих світових брендів. Поза тим, допоміжний рівень безпечності гарантується з допомогою спеціальних насічок, які накладаються на кожну сходинку. Тому під час підйому на горище чи комфортабельну мансарду мешканець Вашого дому будь-якої вагової чи вікової категорії зможе безперешкодно, не зісковзуючись, робити кожен наступний крок вгору.

Конструкція на кшталт комбінованих сходів є незамінним атрибутом якості, практичності й неповторного стилю сучасного забудовника. Адже ними не лише комфортно користуватися. В разі необхідності такі сходи швидко і легко ховаються в стельовий отвір, звільняючи бажані квадратні метри для речей, меблів чи в будь-яких інших побутових потребах.  

Комбіновані горищні драбини – це оправдане поєднання помірної ціни та високої якості!

Для того щоб купити комбіновані сходи в нашому інтернет магазині, достатньо заповнити заявку в режимі онлайн або зателефонувати нашим менеджерам, які, в разі потреби, проконсультують в усіх важливих нюансах щодо якості товару, доставки тощо. До речі, тільки у нас – надзвичайно швидкісна доставка. Після оформлення замовлення продукція надійде до Вас впродовж одного-трьох днів.