Українська Pусский
(097) 58-55-057; (050) 53-30-057;

Розсувні сходи на горище

Порівняти товари (0)


Розсувні сходи на горище Fakro LST

Розсувні сходи на горище Fakro LST

Сходи на горище Fakro LST Сторінка нашого онлайн-каталогу, що зараз перед Вами, запрошує..

stars rating

11 025 грн

Розсувні сходи на горище Oman Nozycowe

Розсувні сходи на горище Oman Nozycowe

Сходи на горище Oman Nozycowe Ринок сучасних горищних виробів пропонує широкий асортимен..

stars rating

6 900 грн

Показано 1 по 2 з 2 (Всього сторінок 1)

Цей розділ нашого інтернет магазину пропонує Вашій увазі розсувні сходи на горище від престижних всесвітньо відомих компаній на кшталт Оман та Факро. Горищні розсувні сходи унікальні тим, що дарують комфортний, безперешкодний вихід на горище або облаштовану мансардну кімнату, а також, за потреби, вони легко ховаються в отвір у стелі, залишаючи після себе ледве помітну кришку люка.

Отже:

  • якщо для Вас є важливими практичність використання кожного квадратного метра житлових приміщень;
  • якщо дбаєте про затишок і безпеку в домі;
  • якщо прагнете організовувати домашній побут з максимальною зручністю при мінімальних можливостях (наприклад, малі об’єми кімнат);
  • якщо завжди надаєте перевагу особливому стилеві, красі, сміливим інтер’єрним рішенням,

тоді складні сходи на горище, які ми пропонуємо на нашому сайті – конструктивний вихід із ситуації! Сходи розсувні купити можна у нашому інтернет магазині. У нас вигідні ціни та актуальні добірні моделі драбин, що зможуть задовольнити бажання та потреби навіть найбільш вимогливих споживачів.

У більшості випадків розкладні сходи на горище виготовляються із використанням високоякісного металу. Екологічно надійна сировина, з якої кваліфіковані майстри роблять розсувні сходи, не містить у своєму складі важких металів, що можуть негативно впливати на здоров’я людини.

Усі елементи загальної конструкції ретельно покриваються добірною порошковою фарбою. Відтак сходи горищні складі спроможні зберігати блискучий презентабельний вигляд, незважаючи на тривалий час експлуатації.

З допомогою майстерно продуманої розсувної конструкції висувна драбина на горище здатна вправно функціонувати навіть у порівняно крихітних приміщеннях типу комор чи вузьких коридорів. Все, що Вам потрібно, – легко потягнути за кільце, витягнувши драбину зі стельового отвору. Скористалися сходами, а далі, за потреби більшого вільного простору, можна знову приховати драбину в стелю. 

Розсувна горищна драбина, варіації якої ми пропонуємо на нашому сайті у цьому розділі, укомплектована відповідно до всіх потреб якісного й довготривалого користування.

Зокрема, бокові сегменти сходів вдало слугують за поручні. Кожна сходинка обладнана спеціальними накладками проти ковзання, що гарантує відмінний рівень безпеки. Зайві енерговитрати заздалегідь попереджаються завдяки якісно утепленій кришці люка. Кожна модель наділена допоміжних утеплювачем завтовшки 36 мм. Поза тим, люкова кришка оформлена ущільнюючим комірцем – ще один суттєвий елемент, що гарантує відмінний рівень збереження тепла в домі, а також хорошу звукоізоляцію.  

Зазвичай цей різновид горищних сходів розрахований на висоту приміщення від 260 до 290 см. У разі нестандартних параметрів висоти кімнат можливий монтаж додаткових сегментів. Один допоміжний сегмент сягає позначки 20 або 25 см. Під час оформлення заявки необхідно вказати необхідність встановлення одного чи двох допоміжних секторів.

Звернемо увагу, що вартість горищних сходів із розсувним механізмом функціонування є трохи більшою, ніж вартість інших різновидів драбин. Насамперед, це пояснюється джерелом походження сировини: розсувні горищні сходи створюють на основі винятково добірного металу. Однак якщо Вам є суттєвою якість, цей фактор не дуже впливатиме на вибір моделі драбин.     

Отож, зручність і компактність – саме так можна стисло ідентифікувати надійні розсувні горищні сходи, купити які Ви можете в нашому інтернет магазині. Для цього Вам необхідно витратити всього-на-всього п’ять хвилин, заповнивши онлайн-заявку. Інший варіант здійснення покупки – дзвінок до наших менеджерів. Ми реалізовуємо продажі швидко, якісно, а наші клієнти завжди залишаються задоволеними отриманим результатом. Тож не зволікайте, телефонуйте нам або замовляйте добірні розсувні сходи в онлайн-режимі!